14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Polychroom hindelooper houten bak, lepel en rek
Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands
Taxatie: € 30 - € 40
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30