12e zitting - Woensdag 9 november 14.30 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 3009
China, famille rose celadon gegrond porseleinen bordje, 20e eeuw,

beschilderd met pioenrozen op een zeegroene grond, met apocrief Qianlong merk (krasjes, zeer kleine randbeschadiging)

diam. 20,3 cm

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar.

China, famille rose celadon-ground porcelain plate, 20th century, painted with peony on a sea-green ground, with apocryphal Qianlong mark (condition: various scratches to front and reverse, small nick to reverse of rim)

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500