Catalogusnummer: 5062
Karel Appel (1921-2006)

Zonder titel

litho, gesign. r.o., '69, 55 x 38 cm.

[map]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420