Catalogusnummer: 5083
Klaas Gubbels (geb. 1934)

Roze koffiekan

litho, gesign. r.o., '77, 146/190, 75 x 57 cm.

[map]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200