4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)
Veduta interno del tempio della Tosse
ets, beschadiging in papier, 62 x 46 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240