Catalogusnummer: 5050
Bram van Velde (1895-1981)

Abstracte compositie

litho, gesign. r.o., 27/200, 70 x 50 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300