Catalogusnummer: 5086
Jan Cremer (geb. 1940)

Altai

litho, niet ingelijst, gesign., 83/250, 80 x 115 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60