1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4624
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4913
update-catalogue
M. Sadru (Ubud, Bali)

Mythologische voorstelling.

doek

36 x 24 cm.

gesign. l.o.

[1]

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden