17e zitting - Maandag 18 november 14.00 uur: 3350-3512 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3477
Kapitaal bruin gepatineerd hoofd van Boeddha

met gekrulde haardracht

h. 90, diam 43 cm.

Provenance: nalatenschap Onno Boers

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: