1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99843479
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4925
update-catalogue
Chinese school, 20e eeuw

Stilleven met Chinees porselein op een tafel. Hierbij onbekende kunstenaar, figuren op een zeilschip

tweemaal doek, 120 x 90 cm.

[2]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden