7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI.
De gestoken en opengewerkte kuif met bloemenmand en toorts, boog en pijlenkoker. De laatste drie zijn attributen van Amor, symbool van de liefde
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775