4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4509
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw

Liggende lezende vrouw

paneel, beschadigingen, niet ingelijst, 30 x 40 cm.

oil on panel, scratches in the paint

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: