Catalogusnummer: 2278
Paar aquarellen, 18e/19e eeuw

Mat afbeelding van eenden met veren beplakt

tweemaal aquarel en veren, 29 x 36 cm.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500