7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 8000-8083 - Antique and Classic Furniture -large-
Catalogue number: 6505
Rozenhouten commode, Transitie, ca. 1760,

met 'brèche d'Alep' marmeren blad. Het getrapte front met twee laden, waarop verguld bronzen beslag. Het geheel rijkelijk versierd met marqueterie. Gesigneerd Me (Maitre) I.G. Schlichtig

br. 130, h. 86 en d. 59 cm

Estimate: € 3,500 - € 4,500
Current bid: € 4,600
Hammer Price: € 4,600

Hammer price: € 4,600