7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 8000-8083 - Antique and Classic Furniture -large-
Rozenhouten commode, Transitie, ca. 1760,
met 'brèche d'Alep' marmeren blad. Het getrapte front met twee laden, waarop verguld bronzen beslag. Het geheel rijkelijk versierd met marqueterie. Gesigneerd Me (Maitre) I.G. Schlichtig
br. 130, h. 86 en d. 59 cm
Estimate: € 3,500 - € 4,500
Current bid: € 4,600
Hammer Price: € 4,600