Catalogusnummer: 6505
Rozenhouten commode, Transitie, ca. 1760,

met 'brèche d'Alep' marmeren blad. Het getrapte front met twee laden, waarop verguld bronzen beslag. Het geheel rijkelijk versierd met marqueterie. Gesigneerd Me (Maitre) I.G. Schlichtig

br. 130, h. 86 en d. 59 cm

Taxatie: € 3.500 - € 4.500
Huidig bod: € 4.600
Hamerprijs: € 4.600

Hamerprijs: € 4.600