16e zitting - Dinsdag 15 november 11.00 uur: 2007-2223 - European Sculpture and Decorative arts
Vlaanderen, eikenhouten tafelkabinet, 18e eeuw;
De boven- en zijkanten voorzien van ebbenhout, been en palissanderhout in geometrisch vakken patroon. De voorzijde met vij laden opgelegd met rood schildpad en robbellijst profielen. (beschadigingen).
h. 30 cm, b. 42 cm, d. 23 cm
Estimate: € 1,200 - € 1,600
Current bid: € 2,600
Hammer Price: € 2,600