7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4033
Butlerspiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw,
met gestoken adelaar en twee kandelaars
h. 103 en br. 72 cm
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000
Hamerprijs:
€ 2.000