18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2604
Jan van der Vaart (1931-2000), vierkante zwartgeglazuurde steengoed vaas, 1967;

gesigneerd onderzijde wiel, vdVaart '67.

h. 9,5 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200