18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2602
Jan van der Vaart (1931-2000), steengoed vierkante zwartgeglazuurde doorkijk vaas, 1967;

gesigneerd onderzijde wiel, vdVaart, '67.

h. 20 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300