1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Jacobus Pelgrom (1811-1861)
Berglandschap met een rivier
Herkomst: Kunsthandel Borzo
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150