4524
Catalogusnummer: 4805
Jacobus Pelgrom (1811-1861)

Berglandschap met een rivier

paneel

19 x 24 cm.

gesign. r.o., 1851

Herkomst: Kunsthandel Borzo

Taxatie: € 150 - 250
Opbrengst: € 150

Hamerprijs: € 150