4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Francois Etienne Villeret (1800-1866)
Frans stadsgezicht met kathedraal, mogelijk Rouen
aquarel, ongesign., 13,5 x 10 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60