4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4522
Francois Antoine Bossuet (1798-1889)

Schepen aan de kade van een rivier bij een stad

inkt en aquarel, gesign. r.o., 13,4 x 10 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60