4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Francois Antoine Bossuet (1798-1889)
Schepen aan de kade van een rivier bij een stad
inkt en aquarel, gesign. r.o., 13,4 x 10 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60