1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4844
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4844
update-catalogue
Hillegonda Loder (1851-1879)

Interieur met vrouw en jongetje bij vogelkooi

doek

150 x 100 cm.

gesign.

[1]

Taxatie: € 600 - 1.000
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst:

outbid-warning
Overboden