Catalogusnummer: 5053
Jan Cremer (geb. 1940)

Zonder titel

litho, gesign. r.o., 1978, 50/80, glas defect, 68 x 50 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120