Catalogusnummer: 6515
Frankrijk, notenhouten dressoir, Art Nouveau, ca. 1910,

met 'Vert d'Estours' marmeren blad. In het front vier laden, vier deuren en open vakwerk. Het geheel versierd met gestoken voorstellingen van distels en reliëf. Trekkers gemerkt

br. 200, h. 100 en d. 53 cm

Herkomst Horta Museum in Brussel

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750