Catalogue number: 4840
Gerard Voorduin (1830-1910)

Feestdag op het Gouvernementsplein, Paramaribo, ca. 1860

aquarel, gesign. l.o., 30 x 44 cm.

Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 3,600
Hammer Price: € 3,600

Hammer price: € 3,600