5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4813
Hollandse school, 17e/18e eeuw

Vrouw met hond tussen bomen naast een rivier

paneel, 9,5 x 21 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975

Hamerprijs: € 975