16e zitting - Dinsdag 15 november 11.00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2338
Eikenhouten kijkkast, zogenaamde rarekiek, 18e eeuw;

Langwerpige kast met uitsparing voor zes optische diepte gravures, lens aan de voorzijde en gesatineerde glazen ruit. Gecompleteerd met elf complete voorstellingen sets in papieren wikkels met handgeschreven titels w.o. Het koffiehuis, Het kasteel, Een vesting en David en Goliath.

l. 43 cm, b. 15 cm, h. 11 cm

[12]

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600