4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Europese school, ca. 1800
De hemelvaart van Christus
doek, niet ingelijst, beschadigingen, 120 x 72 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260