5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4852
Anna Egter van Wissekerke (1872-1969)

Vanitas stilleven met schedel en boek

doek, kleine beschadigingen, gesign. r.o., 1937, 28 x 38 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000