2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Catalogusnummer: 5019
Lucebert (1924-1994)

'Le Pont des Soupirs'

inkttekening

20 x 22 cm.

gesign. m.o.

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340