5019-2
Catalogusnummer: 5019
Lucebert (1924-1994)

'Le Pont des Soupirs'

inkttekening

20 x 22 cm.

gesign. m.o.

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 300 - 400
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340