8e zitting - Vrijdag 4 november 14.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8009
Italië, paar verguld houten medallionfauteuils, laat 18e eeuw

met gebloemde goudkleurige stoffering

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100