4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 19e eeuw
Figuren en boten bij een dorpje met ruïne aan de kust
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140