4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Nicaise de Keyser (1813-1887)
paneel, gesign. r.o., gedat. '59, 25 x 18,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400