4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur L.J. Klyn
Figuren op een bevroren meer bij een huis
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240