14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3451
Afghanistan, zilveren ketting, 20e eeuw,

met gevormde compartimenten ingelegd met rood glas, samen met een zilveren ketting met gesneden been

l. 25 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90