Catalogusnummer: 2320
Satijn- en rozenhouten gefineerde schrijfcassette, 18e eeuw,

met marqueterie van bloemen en vogels. Interieur met inlegvoorstelling van ster en tromp l'oeuil van schrijfbenodigdheden

31 x 44, h. 12 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320