1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 29
Set van drie 18 kt. gouden rinkelarmbanden,

negentiende eeuw, met een decoratie van bladmotieven en rocailles, aan de binnenzijde gegraveerd met data en de woorden 'esperons toujours' (hoop altijd) in spiegelbeeld.

bruto 27,2 gr.

Three 18 k. gold bangle bracelets, nineteenth century, with a decoration of foliage and rocailles, engraved on the inside with dates and the words 'esperons toujours' (hope always) in reverse.

Taxatie: € 1.000 - € 1.200
Hamerprijs: