5017
Catalogusnummer: 5017
Lucebert (1924-1994)

'De keeper'

inkttekening

26 x 20 cm.

gesign. m.o., '56

Herkomst: uit de collectie van een Amsterdamse kunstenaars familie

Taxatie: € 300 - 400
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300