1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 112
14 kt. Goud met zilveren ovale broche, 19e eeuw.

Met daarop een applique in de vorm van een vogel met bloemtak bezet met roosgeslepen diamant (één mist). Hierbij een 14 kt. gouden medaillon met zwart email (beschadigd), centraal met een applique bezet met zaadparels en een roosdiamant

bruto 24,5 gr.

14 k. gold and silver oval brooch, 19th century. Topped with an applique in the shape of a bird with a flower branch set with rose-cut diamonds (one missing). Hereby a 14 k. gold locket with black enamel (damaged), in the center an applique set with seed pearls and a rosecut diamond

Taxatie: € 240 - € 340
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625