Catalogusnummer: 5055
Theo Bitter (1916-1994)

Figuur en vissen

gemengde techniek op papier op board, gesign. r.o., 1956, niet ingelijst, 72 x 53 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850