Catalogusnummer: 2127
Vlaanderen, houten gestoken sculptuur voorstellende Johannes Nepomucenus, 18e eeuw;

Uitgevoerd met polychrome schildering.

h. 32 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360