1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 1
Hooggehalte gouden ring, 18e eeuw.

De binnenzijde gemerkt met het stadskeur voor Hoorn, Nederlandse leeuw en jaarletter X voor 1783. Als bodemvondst gevonden in een tuin in Hoorn.

netto 7,9 gr., ringmt. 20,25 / 64

High karat gold ring, 18th century. The inside is marked with the city hallmark for Hoorn, Dutch lion and year letter X for 1783. Found as archaeological find in a garden in Hoorn.

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600