1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4837C
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4807
update-catalogue
August Knip (1819-1859)

Dwergpincher

maroufle

50 x 42 cm.

ongesign.

[1]

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden