1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4807
August Knip (1819-1859)
Dwergpincher
maroufle
50 x 42 cm.
ongesign.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100