Catalogusnummer: 6544
Eikenhouten credens, deels 19e eeuw, met oudere elementen,

met twee deuren en twee laden. Het geheel versierd met gestoken panelen in Gotische stijl en smeedijzeren slotplaten en - scharnieren (samengesteld, rest.)

br. 160, h. 151 en d. 52 cm

Taxatie: € 400 - € 1.000
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400