1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4834
Nicolaas Bastert (1854-1939)
Varkens in een weiland
aquarel
31 x 42 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100