1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0443 - Juwelen
Catalogusnummer: 48
Fijn geweven sautoir van kleine natuurlijke zaadparels, Art Deco.

Uitkomend in een kwastje van vijf strengen parels, met een platina applique, bezet met fijne achtkant en roosgeslepen diamanten en een rij carré geslepen saffieren (beschadigingen aan het rijgwerk van de zaadparels, restauraties met lijm). In een etui van Bonebakker Amsterdam

bruto 10,9 gr., l. 74 cm, excl. kwastje

Provenance: Uit oorspronkelijk Zweeds familiebezit

Finely woven sautoir of small natural seed pearls, Art Deco. Emerging in a tassel of five strands of pearls, with a platinum applique, set with fine single and rose-cut diamonds and a row of square-cut sapphires (damage to the stringing of the seed pearls, restorations with glue). In a case by Bonebakker Amsterdam

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000