1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 27
Frédéric de Vernon (1858 - 1912), 18 kt. gouden broche, Art Nouveau, ca. 1900.

Met een beeltenis van Maria met kind. Maria met een halo van roosgeslepen diamant. De achtergrond in de vorm van een zuilengalerij met plique a jour email in blauw en groen en aan weerszijden gedecoreerd met zweepslag motieven en bloemen. Gesigneerd 'Vernon', achterzijde met meesterteken aVA en tête d’aigle, voor 18 kt. goud.

bruto 9,4 gr., h. 22 x b. 34 mm

Provenance: Uit oorspronkelijk Zweeds familiebezit

Frédéric de Vernon (1858 - 1912), 18 k. gold brooch, Art Nouveau, ca. 1900. With an image of the Virgin Mary and Child. Mary with a rose cut diamond halo. The background in the form of a colonnade with plique a jour enamel in blue and green and decorated on both sides with whiplash motifs and flowers. Signed 'Vernon', the back with maker's mark aVA and tête d'aigle, for 18 k. gold.

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 3.800
Hamerprijs: € 3.800

Hamerprijs: € 3.800