Catalogusnummer: 5129
Henk Visch (geb. 1950)
'De rode wolk'
litho, gesign. r.o., '94, 3/125, 50 x 50 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10
Hamerprijs:
€ 10