Catalogusnummer: 5159
Constant (1920-2005)
Labyrinth
litho, 1968, gesign. r.o., 5/10 h.c., 54 x 73 cm.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650
Hamerprijs:
€ 650